Premier Esports Betting & Live Streams
Comprehensive tournament coverage for CS2, Dota 2, and LoL with fast payouts.
Visit BetOnline Esports Official Portal →Premier Esports Betting & Live Streams
Comprehensive tournament coverage for CS2, Dota 2, and LoL with fast payouts.
Visit BetOnline Esports Official Portal →Негізгі Математикалық Параметрлер мен Ресми Ойын Таймерлері
- P (%) = (1 / Odds) × 100 — Киберспорттағы кез келген матч алдындағы немесе live нарық — мейлі ол Best-of-3 сериясының жеңімпазы, Counter-Strike 2-дегі MR12 раундтар тоталы немесе Dota 2-дегі бірінші Roshan болсын — болжамды ықтималдық пен оператордың маржасын (overround немесе vig) қамтиды.
- EV = (P × (Odds – 1)) – (1 – P) — Нақты оң күтілетін мәнді (+EV) анықтау үшін біздің модель алдымен әр нәтиженің бастапқы ықтималдығын жалпы нарық қосындысына бөлу арқылы коэффициенттерді қалыпқа келтіреді (1.
- MR12 (24 · $800 · $1400–$3400 · 115 sec / 40 sec C4) · Dota 2 (20 min / 8–11 min / 5 min) · LoL (6 min / 14 min / 20 min) · Valorant (100 sec / 45 sec / 7 sec).
Аналитикалық Консоль: Ондық Коэффициенттер, Маржа (Overround) және Күтілетін Мән (EV)
- 1. Break-Even (%) = (1 / Ондық Коэффициент) × 100 | Overround (%) = [(1 / Odds A) + (1 / Odds B) – 1] × 100
- 2. No-Vig (%) = P_raw / (P_A + P_B) × 100 [1.90 vs 1.90 → 52.63% / 1.0526 = 50.00%]
- 3. EV (%) = [(P_model × Ондық Коэффициент) – 1] × 100 = [P × (Odds – 1) – (1 – P)] × 100
- 4. Quarter-Kelly (0.25x) = 0.25 × [((Odds – 1) × P – (1 – P)) / (Odds – 1)] × 100
Киберспорт Коэффициенттерін Түрлендіру және Күтілетін Мән (EV) Моделі Қалай Жұмыс Істейді
Киберспорттағы кез келген матч алдындағы немесе live нарық — мейлі ол Best-of-3 сериясының жеңімпазы, Counter-Strike 2-дегі MR12 раундтар тоталы немесе Dota 2-дегі бірінші Roshan болсын — болжамды ықтималдық пен оператордың маржасын (overround немесе vig) қамтиды. Екі тең команда 1.90 қарсы 1.90 ондық коэффициенттерімен бағаланғанда, әр тараптың бастапқы ықтималдығы 1 / 1.90 = 52.63% құрайды. Екі жақтың қосындысы 105.26% болады, бұл 5.26% нарықтық маржаны білдіреді. Осы 5.26% маржаны алып тастамайынша, сарапшы нарықтың шынайы ықтималдығын артық бағалайды.
Нақты оң күтілетін мәнді (+EV) анықтау үшін біздің модель алдымен әр нәтиженің бастапқы ықтималдығын жалпы нарық қосындысына бөлу арқылы коэффициенттерді қалыпқа келтіреді (1.90 / 1.90 нарығында әр тарапқа әділ 50.00% береді). Содан кейін біз расталған карталар статистикасына, бастапқы құрамның тұрақтылығына (5 негізгі ойыншы + 1 тіркелген қосалқы stand-in) және патчтың ресми экономикасына негізделген тәуелсіз модель бағасын ұсынылған коэффициентпен салыстырамыз. Нақты жеңіс мүмкіндігі шығынсыздық шегінен асқанда, EV = (P × (Коэффициент – 1)) – (1 – P) формуласы оң математикалық күтімді көрсетеді.
Анықтамалық Кесте: Ондық Коэффициенттер, Break-Even Шегі және +EV Талабы
| Ондық Коэффициент | Break-Even (%) | Модель % (+3% EV) | Типтік Киберспорт Нарығының Контексті |
|---|---|---|---|
| 1.40 | 71.43% | 73.57% (+3.0% EV) | Bo3 Tier-1 · MR12 ($800 / $1400–$3400) |
| 1.65 | 60.61% | 62.42% (+3.0% EV) | CS2 / Valorant MR12 (-2.5 Handicap · 24 rds) |
| 1.90 | 52.63% | 54.21% (+3.0% EV) | 50/50 Bo3 (1.90 vs 1.90 · 52.63% Break-Even) |
| 2.10 | 47.62% | 49.05% (+3.0% EV) | Bo3 / Roshan (8–11 min) · Baron Nashor (20 min) |
| 2.50 | 40.00% | 41.20% (+3.0% EV) | Map 3 Decider / Force-Buy ($2700 AK-47 vs $2900 M4A1-S) |
| 3.20 | 31.25% | 32.19% (+3.0% EV) | Bo3 2:1 / Major ($1,250,000) & Champions ($2,250,000) |
Live Коэффициенттерге Әсер Ететін Ресми Ойын Экономикасы мен Нысан Таймерлері
Тікелей эфирдегі ықтималдықты дәл есептеу әрбір есепті әзірлеушілердің ресми ережелеріне негіздеуді талап етеді. Counter-Strike 2 ойынындағы Valve компаниясының ресми MR12 форматы (counter-strike.net, Liquipedia CS2, HLTV.org) негізгі уақытты 24 раундпен (әр таймда 12 раундтан), бастапқы ақшаны $800 мөлшерінде, жеңіліс бонусының 5 сатылы шкаласын $1400-ден $3400-ге дейін ($1400, $1900, $2400, $2900, $3400), раунд ұзақтығын 1 min 55 sec (115 sec) және C4 бомба таймерін 40 sec етіп белгілейді ($400 тұратын жинақпен залалсыздандыру 5 sec, жинақсыз 10 sec). CT винтовкалары $2900 (M4A1-S) немесе $3000 (M4A4), ал T-жағының AK-47 қаруы $2700 және AWP $4750 тұратындықтан, жүлде қоры $1,250,000 болатын CS2 Major турнирлерінде маңызды раундты жоғалту гандикап ықтималдығын бірден өзгертеді.
MOBA ойындарында жеңіс ықтималдығы картаның нақты таймерлеріне байланысты өзгереді. Dota2.com және OpenDota.com деректері бойынша, Dota 2-де Lotus Pool әр 3 min сайын жеміс береді, Twin Gate порталымен өту 3 sec алады, Wisdom Runes әр 7 min сайын, Tormentor 20 min-та пайда болады, ал Roshan 8 min пен 11 min аралығында қайта тіріліп, Aegis 5 min (300 sec) бойы әрекет етеді. League of Legends (LoL Esports, gol.gg) ойынында Voidgrubs 5 min / 6 min-та шығады, мұнара пластиналары 14 min-та түседі, айдаһарлар әр 5 min сайын туады, ал Baron Nashor 20 min-та шығып, 3 min (180 sec) бафф береді. Valorant VCT (playvalorant.com, VLR.gg) ойынында раунд 100 sec, Spike таймері 45 sec, залалсыздандыру 7 sec (жартысы 3.5 sec), экономика 800-ден 9000 кредитке дейін, ал Valorant Champions жүлде қоры $2,250,000 құрайды.
Ықтималдықты Модельдеуге Арналған Ресми Телеметрия Параметрлері
| Ойын және Ресми Дереккөз | Экономика және Раунд Параметрі | Нысан Таймерлері мен Жабдық Бағасы | Live Модельге Әсері |
|---|---|---|---|
| Counter-Strike 2 (counter-strike.net / HLTV.org) | MR12 (24) · $800 · $1400–$3400 ($1400, $1900, $2400, $2900, $3400) | M4A1-S $2900 · M4A4 $3000 · AK-47 $2700 · AWP $4750 · 115 sec / C4 40 sec (5 sec / 10 sec) | $1,250,000 CS2 Major · 5+1 Roster · 4 × 30 sec |
| Dota 2 (dota2.com / OpenDota.com) | Tormentor 20 min · Wisdom Runes 7 min · Lotus Pool 3 min | Roshan 8 min – 11 min · Aegis 5 min (300 sec) · Twin Gate 3 sec | Net Worth & High-Ground Siege EV |
| League of Legends (lolesports.com / gol.gg) | Voidgrubs 5 min / 6 min · Turret Plates 14 min | Baron Nashor 20 min · Buff 3 min (180 sec) · Dragon 5 min | Gold Conversion & Structure Objective EV |
| Valorant VCT (playvalorant.com / VLR.gg) | 100 sec · 800–9000 credits · 24 rds | Spike 45 sec · Defuse 7 sec (3.5 sec) · $2,250,000 Champions | VCT Retake & Ultimate Orb Economy EV |
Қадамдық Есептеу Мысалы және Quarter-Kelly Банкролл Басқаруы
Жүлде қоры $1,250,000 болатын CS2 Major турниріндегі Best-of-3 сериясынан нақты есептеу мысалын қарастырайық: А командасына 2.10 ондық коэффициенті, ал В командасына 1.75 берілген. Алдымен бастапқы ықтималдықты табамыз: А командасы 1 / 2.10 = 47.62%, В командасы 1 / 1.75 = 57.14%. Қосынды 104.76% нарық маржасының 4.76% екенін көрсетеді. Маржаны алып тастағанда әділ (no-vig) ықтималдықтар А командасы үшін 45.46% және В командасы үшін 54.54% болады. Егер біздің тактикалық модель — 24 раундтық MR12, бастапқы $800, $1400–$3400 бонус және расталған 5 ойыншыны ескере отырып — А командасының нақты мүмкіндігін 51.00% деп бағаласа, онда: EV = (0.51 × (2.10 – 1)) – (1 – 0.51) = 0.561 – 0.490 = +0.071, яғни +7.10% күтілетін мән (+EV) шығады.
Осы +7.10% EV артықшылығына консервативті Quarter-Kelly (0.25x) коэффициентін қолданғанда, толық Келли үлесі f* = 0.071 / 1.10 = 6.45% аналитикалық банкроллдың ұсынылатын 1.61% мөлшеріне дейін төмендейді. Бұл тәртіп капиталды CS2-нің 115 sec раундтарындағы, 40 sec C4 жағдайларындағы, Dota 2-нің 20 min Tormentor шайқастарындағы және Valorant-тың 100 sec раундтарындағы табиғи дисперсиядан қорғайды. Әр талдау алдында ресми құрамдарды (5 негізгі ойыншы + 1 stand-in және 4 × 30 sec тактикалық үзіліс) және LAN жабдық стандарттарын (540 Hz / 1.85 ms мониторлар мен 8000 Hz / 0.125 ms тінтуірлер) біздің каталогтардан тексеріңіз.
Тікелей эфирдегі ықтималдықты дәл есептеу әрбір есепті әзірлеушілердің ресми ережелеріне негіздеуді талап етеді. Counter-Strike 2 ойынындағы Valve компаниясының ресми MR12 форматы (counter-strike.net, Liquipedia CS2, HLTV.org) негізгі уақытты 24 раундпен (әр таймда 12 раундтан), бастапқы ақшаны $800 мөлшерінде, жеңіліс бонусының 5 сатылы шкаласын $1400-ден $3400-ге дейін ($1400, $1900, $2400, $2900, $3400), раунд ұзақтығын 1 min 55 sec (115 sec) және C4 бомба таймерін 40 sec етіп белгілейді ($400 тұратын жинақпен залалсыздандыру 5 sec, жинақсыз 10 sec). CT винтовкалары $2900 (M4A1-S) немесе $3000 (M4A4), ал T-жағының AK-47 қаруы $2700 және AWP $4750 тұратындықтан, жүлде қоры $1,250,000 болатын CS2 Major турнирлерінде маңызды раундты жоғалту гандикап ықтималдығын бірден өзгертеді. Жүлде қоры $1,250,000 болатын CS2 Major турниріндегі Best-of-3 сериясынан нақты есептеу мысалын қарастырайық: А командасына 2.10 ондық коэффициенті, ал В командасына 1.75 берілген. Алдымен бастапқы ықтималдықты табамыз: А командасы 1 / 2.10 = 47.62%, В командасы 1 / 1.75 = 57.14%. Қосынды 104.76% нарық маржасының 4.76% екенін көрсетеді. Маржаны алып тастағанда әділ (no-vig) ықтималдықтар А командасы үшін 45.46% және В командасы үшін 54.54% болады. Егер біздің тактикалық модель — 24 раундтық MR12, бастапқы $800, $1400–$3400 бонус және расталған 5 ойыншыны ескере отырып — А командасының нақты мүмкіндігін 51.00% деп бағаласа, онда: EV = (0.51 × (2.10 – 1)) – (1 – 0.51) = 0.561 – 0.490 = +0.071, яғни +7.10% күтілетін мән (+EV) шығады.
MOBA ойындарында жеңіс ықтималдығы картаның нақты таймерлеріне байланысты өзгереді. Dota2.com және OpenDota.com деректері бойынша, Dota 2-де Lotus Pool әр 3 min сайын жеміс береді, Twin Gate порталымен өту 3 sec алады, Wisdom Runes әр 7 min сайын, Tormentor 20 min-та пайда болады, ал Roshan 8 min пен 11 min аралығында қайта тіріліп, Aegis 5 min (300 sec) бойы әрекет етеді. League of Legends (LoL Esports, gol.gg) ойынында Voidgrubs 5 min / 6 min-та шығады, мұнара пластиналары 14 min-та түседі, айдаһарлар әр 5 min сайын туады, ал Baron Nashor 20 min-та шығып, 3 min (180 sec) бафф береді. Valorant VCT (playvalorant.com, VLR.gg) ойынында раунд 100 sec, Spike таймері 45 sec, залалсыздандыру 7 sec (жартысы 3.5 sec), экономика 800-ден 9000 кредитке дейін, ал Valorant Champions жүлде қоры $2,250,000 құрайды. Осы +7.10% EV артықшылығына консервативті Quarter-Kelly (0.25x) коэффициентін қолданғанда, толық Келли үлесі f* = 0.071 / 1.10 = 6.45% аналитикалық банкроллдың ұсынылатын 1.61% мөлшеріне дейін төмендейді. Бұл тәртіп капиталды CS2-нің 115 sec раундтарындағы, 40 sec C4 жағдайларындағы, Dota 2-нің 20 min Tormentor шайқастарындағы және Valorant-тың 100 sec раундтарындағы табиғи дисперсиядан қорғайды. Әр талдау алдында ресми құрамдарды (5 негізгі ойыншы + 1 stand-in және 4 × 30 sec тактикалық үзіліс) және LAN жабдық стандарттарын (540 Hz / 1.85 ms мониторлар мен 8000 Hz / 0.125 ms тінтуірлер) біздің каталогтардан тексеріңіз.
Есептеулеріңізді EsportsSignal тікелей каталогтарымен салыстырыңыз: Live Матчтар Орталығы · Командалар мен Құрамдар · Турнирлер · Про Рейтингтер · Мета Аналитика · Киберспорт Жаңалықтары.