Premier Esports Betting & Live Streams
Comprehensive tournament coverage for CS2, Dota 2, and LoL with fast payouts.
Visit BetOnline Esports Official Portal →Premier Esports Betting & Live Streams
Comprehensive tournament coverage for CS2, Dota 2, and LoL with fast payouts.
Visit BetOnline Esports Official Portal →Matemātiskie Pamatparametri un Oficiālie Spēļu Taimeri
- P (%) = (1 / Odds) × 100 — Ikviens pirmsspēles vai live e-sporta tirgus — neatkarīgi no tā, vai tas ir Best-of-3 sērijas uzvarētājs, Counter-Strike 2 MR12 raundu kopskaits vai Dota 2 pirmais Roshan — atspoguļo netiešo varbūtību un operatora iebūvēto maržu (overround jeb vig).
- EV = (P × (Odds – 1)) – (1 – P) — Lai noteiktu patieso sagaidāmo vērtību (+EV), mūsu modelis vispirms normalizē tirgus koeficientus, dalot katra iznākuma neapstrādāto varbūtību ar kopējo tirgus summu (kas pie 1.
- MR12 (24 · $800 · $1400–$3400 · 115 sec / 40 sec C4) · Dota 2 (20 min / 8–11 min / 5 min) · LoL (6 min / 14 min / 20 min) · Valorant (100 sec / 45 sec / 7 sec).
Analīzes Konsole: Decimālie Koeficienti, Marža (Overround) un Sagaidāmā Vērtība (EV)
- 1. Break-Even (%) = (1 / Decimālais Koeficients) × 100 | Overround (%) = [(1 / Odds A) + (1 / Odds B) – 1] × 100
- 2. No-Vig (%) = P_raw / (P_A + P_B) × 100 [1.90 vs 1.90 → 52.63% / 1.0526 = 50.00%]
- 3. EV (%) = [(P_model × Decimālais Koeficients) – 1] × 100 = [P × (Odds – 1) – (1 – P)] × 100
- 4. Quarter-Kelly (0.25x) = 0.25 × [((Odds – 1) × P – (1 – P)) / (Odds – 1)] × 100
Kā Darbojas Esporta Koeficientu Konvertēšanas un Sagaidāmās Vērtības (EV) Modelis
Ikviens pirmsspēles vai live e-sporta tirgus — neatkarīgi no tā, vai tas ir Best-of-3 sērijas uzvarētājs, Counter-Strike 2 MR12 raundu kopskaits vai Dota 2 pirmais Roshan — atspoguļo netiešo varbūtību un operatora iebūvēto maržu (overround jeb vig). Kad divas līdzvērtīgas komandas tiek novērtētas ar decimālajiem koeficientiem 1.90 pret 1.90, katrai pusei neapstrādātā netiešā varbūtība ir 1 / 1.90 = 52.63%. Abu pušu summa veido 105.26%, kas nozīmē 5.26% tirgus maržu. Neattīrot šo 5.26% maržu, analītiķis pārvērtē tirgus reālo varbūtību.
Lai noteiktu patieso sagaidāmo vērtību (+EV), mūsu modelis vispirms normalizē tirgus koeficientus, dalot katra iznākuma neapstrādāto varbūtību ar kopējo tirgus summu (kas pie 1.90 / 1.90 dod godīgu 50.00% varbūtību). Pēc tam mēs salīdzinām sava modeļa neatkarīgo novērtējumu — kas iegūts no pārbaudītas karšu statistikas, sākumsastāva stabilitātes (5 pamatsastāva spēlētāji + 1 reģistrēts rezervists stand-in) un oficiālās atjauninājuma ekonomikas — ar piedāvāto koeficientu. Ja reālā uzvaras iespēja pārsniedz koeficienta bezzaudējumu slieksni, formula EV = (P × (Koeficients – 1)) – (1 – P) sniedz pozitīvu matemātisko sagaidāmo vērtību.
Atsauces Tabula: Decimālie Koeficienti, Break-Even Slieksnis un +EV Prasība
| Decimālais Koeficients | Break-Even (%) | Modelis % (+3% EV) | Tipisks Esporta Tirgus Konteksts |
|---|---|---|---|
| 1.40 | 71.43% | 73.57% (+3.0% EV) | Bo3 Tier-1 · MR12 ($800 / $1400–$3400) |
| 1.65 | 60.61% | 62.42% (+3.0% EV) | CS2 / Valorant MR12 (-2.5 Handicap · 24 rds) |
| 1.90 | 52.63% | 54.21% (+3.0% EV) | 50/50 Bo3 (1.90 vs 1.90 · 52.63% Break-Even) |
| 2.10 | 47.62% | 49.05% (+3.0% EV) | Bo3 / Roshan (8–11 min) · Baron Nashor (20 min) |
| 2.50 | 40.00% | 41.20% (+3.0% EV) | Map 3 Decider / Force-Buy ($2700 AK-47 vs $2900 M4A1-S) |
| 3.20 | 31.25% | 32.19% (+3.0% EV) | Bo3 2:1 / Major ($1,250,000) & Champions ($2,250,000) |
Oficiālā Spēļu Ekonomika un Objektu Taimeri Live Koeficientos
Precīzai live varbūtību aprēķināšanai katrs solis jābalsta uz izstrādātāju oficiālajiem noteikumiem. Counter-Strike 2 oficiālais Valve MR12 formāts (counter-strike.net, Liquipedia CS2, HLTV.org) nosaka pamatlaiku 24 raundu garumā (12 katrā puslaikā), $800 sākuma naudu, 5 pakāpju zaudējumu bonusa skalu no $1400 līdz $3400 ($1400, $1900, $2400, $2900, $3400), raunda ilgumu 1 min 55 sec (115 sec) un C4 bumbas taimeri 40 sec (atmīnēšana 5 sec ar $400 komplektu vai 10 sec bez tā). Tā kā CT šautenes maksā $2900 (M4A1-S) vai $3000 (M4A4) salīdzinājumā ar $2700 par AK-47 un $4750 par AWP, izšķiroša raunda zaudēšana $1,250,000 CS2 Major turnīros uzreiz maina handikapa varbūtību.
MOBA spēlēs uzvaras varbūtība mainās ap fiksētiem kartes pulksteņiem. Saskaņā ar Dota2.com un OpenDota.com datiem Dota 2 spēlē Lotus Pool rada augļus ik pēc 3 min, Twin Gate pārvietošanās ilgst 3 sec, Wisdom Runes parādās ik pēc 7 min, Tormentor parādās 20 min, bet Roshan atdzimst 8 min – 11 min logā ar Aegis darbības laiku 5 min (300 sec). League of Legends (LoL Esports, gol.gg) Voidgrubs parādās 5 min / 6 min, torņu plāksnes nokrīt 14 min, pūķi atdzimst ik pēc 5 min, bet Baron Nashor parādās 20 min ar 3 min (180 sec) pastiprinājumu. Valorant VCT (playvalorant.com, VLR.gg) raunds ilgst 100 sec, Spike taimeris ir 45 sec ar 7 sec atmīnēšanu (puse 3.5 sec), ekonomika ir no 800 līdz 9000 kredītiem, un Valorant Champions balvu fonds ir $2,250,000.
Oficiālie Telemetrijas Parametri Varbūtību Modelēšanai
| Spēle un Oficiālais Avots | Ekonomikas un Raunda Parametrs | Objektu Taimeri un Ekipējuma Cenas | Ietekme uz Live Modeli |
|---|---|---|---|
| Counter-Strike 2 (counter-strike.net / HLTV.org) | MR12 (24) · $800 · $1400–$3400 ($1400, $1900, $2400, $2900, $3400) | M4A1-S $2900 · M4A4 $3000 · AK-47 $2700 · AWP $4750 · 115 sec / C4 40 sec (5 sec / 10 sec) | $1,250,000 CS2 Major · 5+1 Roster · 4 × 30 sec |
| Dota 2 (dota2.com / OpenDota.com) | Tormentor 20 min · Wisdom Runes 7 min · Lotus Pool 3 min | Roshan 8 min – 11 min · Aegis 5 min (300 sec) · Twin Gate 3 sec | Net Worth & High-Ground Siege EV |
| League of Legends (lolesports.com / gol.gg) | Voidgrubs 5 min / 6 min · Turret Plates 14 min | Baron Nashor 20 min · Buff 3 min (180 sec) · Dragon 5 min | Gold Conversion & Structure Objective EV |
| Valorant VCT (playvalorant.com / VLR.gg) | 100 sec · 800–9000 credits · 24 rds | Spike 45 sec · Defuse 7 sec (3.5 sec) · $2,250,000 Champions | VCT Retake & Ultimate Orb Economy EV |
Soli pa Solim Aprēķina Piemērs un Quarter-Kelly Bankroll Pārvaldība
Apskatīsim konkrētu skaitlisku piemēru no $1,250,000 CS2 Major Best-of-3 sērijas, kur Komandai A ir decimālais koeficients 2.10, bet Komandai B — 1.75. Vispirms aprēķinām neapstrādātās netiešās varbūtības: Komandai A ir 1 / 2.10 = 47.62%, bet Komandai B ir 1 / 1.75 = 57.14%. Summa 104.76% atklāj 4.76% maržu. Pēc maržas noņemšanas godīgās (no-vig) varbūtības ir 45.46% Komandai A un 54.54% Komandai B. Ja mūsu taktiskais modelis — ņemot vērā 24 raundus MR12, $800 sākuma naudu, $1400–$3400 zaudējumu bonusu un apstiprinātu 5 spēlētāju pamatsastāvu — novērtē Komandas A reālo uzvaras iespēju uz 51.00%, iegūstam: EV = (0.51 × (2.10 – 1)) – (1 – 0.51) = 0.561 – 0.490 = +0.071 jeb +7.10% sagaidāmo vērtību (+EV).
Piemērojot konservatīvo Quarter-Kelly (0.25x) reizinātāju šai +7.10% EV priekšrocībai, pilnā Kellija daļa f* = 0.071 / 1.10 = 6.45% tiek samazināta līdz ieteicamajam pozīcijas apjomam 1.61% no analītiskā budžeta. Šī disciplīna pasargā kapitālu no dabiskās dispersijas 115 sec CS2 raundos, 40 sec C4 situācijās, 20 min Dota 2 Tormentor cīņās un 100 sec Valorant raundos. Pirms katras analīzes vienmēr pārbaudiet oficiālos sastāvus (5 pamatsastāva spēlētāji + 1 stand-in un 4 × 30 sec taktiskās pauzes) un LAN aparatūras standartus (540 Hz / 1.85 ms monitori un 8000 Hz / 0.125 ms peles) mūsu katalogos.
Precīzai live varbūtību aprēķināšanai katrs solis jābalsta uz izstrādātāju oficiālajiem noteikumiem. Counter-Strike 2 oficiālais Valve MR12 formāts (counter-strike.net, Liquipedia CS2, HLTV.org) nosaka pamatlaiku 24 raundu garumā (12 katrā puslaikā), $800 sākuma naudu, 5 pakāpju zaudējumu bonusa skalu no $1400 līdz $3400 ($1400, $1900, $2400, $2900, $3400), raunda ilgumu 1 min 55 sec (115 sec) un C4 bumbas taimeri 40 sec (atmīnēšana 5 sec ar $400 komplektu vai 10 sec bez tā). Tā kā CT šautenes maksā $2900 (M4A1-S) vai $3000 (M4A4) salīdzinājumā ar $2700 par AK-47 un $4750 par AWP, izšķiroša raunda zaudēšana $1,250,000 CS2 Major turnīros uzreiz maina handikapa varbūtību. Apskatīsim konkrētu skaitlisku piemēru no $1,250,000 CS2 Major Best-of-3 sērijas, kur Komandai A ir decimālais koeficients 2.10, bet Komandai B — 1.75. Vispirms aprēķinām neapstrādātās netiešās varbūtības: Komandai A ir 1 / 2.10 = 47.62%, bet Komandai B ir 1 / 1.75 = 57.14%. Summa 104.76% atklāj 4.76% maržu. Pēc maržas noņemšanas godīgās (no-vig) varbūtības ir 45.46% Komandai A un 54.54% Komandai B. Ja mūsu taktiskais modelis — ņemot vērā 24 raundus MR12, $800 sākuma naudu, $1400–$3400 zaudējumu bonusu un apstiprinātu 5 spēlētāju pamatsastāvu — novērtē Komandas A reālo uzvaras iespēju uz 51.00%, iegūstam: EV = (0.51 × (2.10 – 1)) – (1 – 0.51) = 0.561 – 0.490 = +0.071 jeb +7.10% sagaidāmo vērtību (+EV).
MOBA spēlēs uzvaras varbūtība mainās ap fiksētiem kartes pulksteņiem. Saskaņā ar Dota2.com un OpenDota.com datiem Dota 2 spēlē Lotus Pool rada augļus ik pēc 3 min, Twin Gate pārvietošanās ilgst 3 sec, Wisdom Runes parādās ik pēc 7 min, Tormentor parādās 20 min, bet Roshan atdzimst 8 min – 11 min logā ar Aegis darbības laiku 5 min (300 sec). League of Legends (LoL Esports, gol.gg) Voidgrubs parādās 5 min / 6 min, torņu plāksnes nokrīt 14 min, pūķi atdzimst ik pēc 5 min, bet Baron Nashor parādās 20 min ar 3 min (180 sec) pastiprinājumu. Valorant VCT (playvalorant.com, VLR.gg) raunds ilgst 100 sec, Spike taimeris ir 45 sec ar 7 sec atmīnēšanu (puse 3.5 sec), ekonomika ir no 800 līdz 9000 kredītiem, un Valorant Champions balvu fonds ir $2,250,000. Piemērojot konservatīvo Quarter-Kelly (0.25x) reizinātāju šai +7.10% EV priekšrocībai, pilnā Kellija daļa f* = 0.071 / 1.10 = 6.45% tiek samazināta līdz ieteicamajam pozīcijas apjomam 1.61% no analītiskā budžeta. Šī disciplīna pasargā kapitālu no dabiskās dispersijas 115 sec CS2 raundos, 40 sec C4 situācijās, 20 min Dota 2 Tormentor cīņās un 100 sec Valorant raundos. Pirms katras analīzes vienmēr pārbaudiet oficiālos sastāvus (5 pamatsastāva spēlētāji + 1 stand-in un 4 × 30 sec taktiskās pauzes) un LAN aparatūras standartus (540 Hz / 1.85 ms monitori un 8000 Hz / 0.125 ms peles) mūsu katalogos.
Salīdziniet savus aprēķinus ar EsportsSignal tiešraides katalogiem: Live Spēļu Centrs · Komandas un Sastāvi · Turnīri · Pro Reitingi · Meta Analītika · Esporta Ziņas.